Czy to Twoja firma?

ZIELENIAK ZDZISŁAW KELNER MIROSŁAW KELNER sp. j. praca

Wilkowice
ZIELENIAK ZDZISŁAW KELNER MIROSŁAW KELNER sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Wilkowice
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZIELENIAK ZDZISŁAW KELNER MIROSŁAW KELNER sp. j.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZIELENIAK ZDZISŁAW KELNER MIROSŁAW KELNER sp. j.

  • Sprzedawca/kierowca

    ZIELENIAK ZDZISŁAW KELNER MIROSŁAW KELNER sp. j.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZIELENIAK ZDZISŁAW KELNER MIROSŁAW KELNER sp. j. - oferty archiwalne

  • Kierowca/sprzedawca

    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Wymagane prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca-sprzedawca

    • Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia. Wymagane prawo jazdy kategorii B, bardzo mile widziane prawo jazdy kat. C z aktualnymi uprawnieniami. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN

Pracodawcy w Wilkowicach