BUD-REM SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

BUD-REM sp. z o.o. praca

Warszawa

PRACOWNIK DO ELEWACJI BSO I WENTYLOWANEJ 22-28 netto/h

Oferujemy:

•   Rozliczenie akordowe lub godzinowe,

•   Ciągłość pracy / współpracy przez cały rok,

•   Praca od godziny 6.00 do 16.00

•   Firmowa odzież letnia i zimowa,

•   Praca od zaraz,

•   Zatrudnimy całe brygady lub pojedynczych specjalistów

•   Legalizacja pobytu i zatrudnienia dla Cudzoziemców (oświadczenia, zezwolenia, karty pobytu - bez dodatkowych kosztów).

Opis stanowiska:

•   Montowanie izolacji termicznej,

•   Wykonywanie warstwy zbrojącej na izolacji termicznej

•   Nakładanie i zacieranie tynków strukturalnych i dekoracyjnych

•   Montowanie gotowych elementów dekoracyjnych imitujących np. drewno, cegłę itp.

Wymagania:

•   Umiejętności i doświadczenie przy pracach elewacyjnych,

•   Punktualność i dokładność,

•   Świadomość jakości wykonywanej pracy

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres lub w wiadomości  Na wszystkie pytania czekamy pod numerem

BUD-REM SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy BUD-REM SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUD-REM SP. Z O.O.

Mapa BUD-REM SP. Z O.O.

Siedziba główna

BUD-REM SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Warszawie