Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE STACJA PALIW DUET M. ANACZKOWSKI, K.FILARSKI sp. j. praca

Iława

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym punktem na mapie Iławy, gdzie nasza pasja do świadczenia wysokiej jakości usług spotyka się z potrzebami kierowców i mieszkańców regionu. Jako Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw "Duet" M. Anaczkowski, K.Filarski, zbudowaliśmy solidną reputację, oferując nie tylko paliwa i produkty pochodne, ale również szeroki asortyment produktów i usług, które ułatwiają codzienne życie naszych klientów.


Nasza oferta to nie tylko sprzedaż detaliczna i hurtowa paliw, ale także części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Rozumiemy, że nasze produkty są niezbędne dla sprawności i bezpieczeństwa na drogach, dlatego dbamy o ich najwyższą jakość. W naszych wyspecjalizowanych sklepach klienci znajdą również bogaty wybór napojów, zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych, a także żywności i wyrobów tytoniowych.

Zdajemy sobie sprawę, że nasza działalność to nie tylko sprzedaż, ale również usługi. Dlatego rozwijamy transport drogowy towarów, zapewniając niezawodność i terminowość dostaw. Nasze restauracje i placówki gastronomiczne to miejsca, gdzie każdy może zasmakować domowej atmosfery i pysznego jedzenia. Ponadto, zajmujemy się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami, co pozwala nam na wszechstronne wsparcie lokalnej społeczności i biznesu.

Od momentu naszego założenia 4 kwietnia 2001 roku, nieustannie dążymy do bycia wiarygodnym partnerem dla naszych klientów i dostawców. Jesteśmy firmą, która stoi na solidnych fundamentach, a nasza aktywna działalność gospodarcza jest odzwierciedleniem zaangażowania w ciągły rozwój i doskonalenie.

Chociaż nie możemy się pochwalić wszystkimi detalami naszej historii i wartościami, które nas kierują, jesteśmy przekonani, że każdy, kto odwiedza naszą stację paliw czy korzysta z naszych usług, doświadcza tego, co dla nas najważniejsze – niezawodności, jakości i troski o potrzeby klienta. Zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów naszej historii.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE STACJA PALIW DUET M. ANACZKOWSKI, K.FILARSKI sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE STACJA PALIW DUET M. ANACZKOWSKI, K.FILARSKI sp. j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE STACJA PALIW DUET M. ANACZKOWSKI, K.FILARSKI sp. j.

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE STACJA PALIW DUET M. ANACZKOWSKI, K.FILARSKI sp. j.

Siedziba główna

Pracodawcy w Iławie