Czy to Twoja firma?

AIR TECHNIKA sp. z o.o. praca

Wrocław
AIR TECHNIKA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy motoryzacja

Oferty pracy AIR TECHNIKA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AIR TECHNIKA sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AIR TECHNIKA sp. z o.o.

Siedziba główna

AIR TECHNIKA sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
AIR TECHNIKA sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Bielsko-Biała
  4. Łódź
  5. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AIR TECHNIKA sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca klienta/przedstawiciel handlowy ds. klimatyzacji

    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na terenie Gdańska i okolic, bieżąca obsługa klientów, budowanie trwałych relacji z obecnymi i nowymi klientami, diagnoza potrzeb klientów, dobór optymalnego rozwiązania technicznego, doradztwo, przygotowanie ofert, nadzór nad procesem sprzedaży. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na przyswajanie nowych zagadnień, umiejętność tworzenia zestawień i raportów, znajomość pakietu MS Office, samodzielność, mile widziane wykształcenie techniczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 8 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętnośc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter/serwisant klimatyzacji

      Montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: brak przeciwwskazań do prac fizycznych oraz prac na wysokościach, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność. Mile widziane: doświadczenie, uprawnienia SEP oraz FGAZ.

      Oferujemy

  • Moter urządzeń klimatyzacyjnych

      montaż pomp ciepła

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, osoby zdecydowane, rzetelne i zainteresowane pracą na takim stanowisku, które nie posiadają doświadczenia, pracodawca chętnie wdroży i nauczy zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu