Czy to Twoja firma?

PAGMA-BUD sp. z o.o. praca

Łódź

Jesteśmy PAGMA-BUD – Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa. Od ponad dwóch dekad tworzymy w Łodzi przestrzeń, która łączy estetykę z funkcjonalnością, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza specjalność to realizacja zamówień publicznych i projektów deweloperskich, które prowadzimy z pasją i zaangażowaniem, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

Nasza historia to ponad 20 lat ciągłego rozwoju, innowacji i budowania solidnych fundamentów zaufania. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam dzisiaj śmiało stawiać czoła nawet największym wyzwaniom branży. Nasz zespół to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy z entuzjazmem podchodzą do każdego nowego projektu, gwarantując jego solidne i terminowe wykonanie.

Misja, która nas prowadzi, to indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga spersonalizowanego rozwiązania. Nasze wartości to przejrzysta komunikacja i otwartość na potrzeby inwestorów. Słuchamy, analizujemy i działamy, aby nasze realizacje były nie tylko konstrukcjami, ale przestrzeniami, które żyją wraz z ludźmi.

W PAGMA-BUD wierzymy, że klucz do sukcesu leży w szczegółach. Dlatego nasze projekty deweloperskie i zamówienia publiczne są nie tylko odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku, ale także odzwierciedleniem naszej dbałości o jakość i estetykę. Każda inwestycja to dla nas szansa, by przyczynić się do tworzenia lepszego otoczenia dla mieszkańców Łodzi i nie tylko.

Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam efektywnie zarządzać nawet najbardziej skomplikowanymi projektami. Nasza gwarancja sukcesu współpracy to nie tylko obietnica – to obowiązek, który traktujemy bardzo poważnie. W PAGMA-BUD każde zadanie jest dla nas szansą, by pokazać, że profesjonalizm i rzetelność to wartości, które naprawdę się liczą.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

PAGMA-BUD sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Łódź
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PAGMA-BUD sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAGMA-BUD sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PAGMA-BUD sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    PAGMA-BUD sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prace malarskie
      - prace tynkarskie
      - prace ogólnobudowlane

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: - staż pracy minimum rok - umiejętności budowlane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi