Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 36 praca

Rzeszów
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 36 najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 36

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 36

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 36 - oferty archiwalne

  • Główny księgowy

    PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 36
    • Rzeszów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami,
      -realizacja funduszu płac,
      -prowadzenie gospodarki finansowej przedszkola zgodnie z obowiązującymi zasadami,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, biegła obsługa komputera z obsługą internetu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 329 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie