Czy to Twoja firma?

MODEL-ART sp. z o.o. praca

Ostróda

Od momentu naszego założenia w 1998 roku, Model ART Sp. z o.o. nieustannie dąży do perfekcji w sztuce tworzenia rekreacyjnych łodzi motorowych. Nasza siedziba mieści się w malowniczej Ostródzie, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty, które zdobywają uznanie na całym świecie.

Jesteśmy dumni z naszej historii, która rozpoczęła się od produkcji modeli i form, a w 2003 roku rozkwitła dzięki podpisaniu kontraktu z Askeladden i rozpoczęciu produkcji łodzi wypoczynkowych. Każdy kolejny rok to dla nas czas wzrostu i rozwoju – od rozbudowy infrastruktury, przez zakup nowoczesnego centrum obróbczego CNC, aż po budowę kolejnych zakładów produkcyjnych.

Nasze produkty to połączenie tradycji rzemieślniczej z nowoczesną technologią. Dzięki własnej stolarni i współpracy z firmą produkującą okucia jachtowe, jesteśmy w stanie oferować łodzie o niezrównanej jakości i designie. Nasze pięcioosiowe centrum frezarskie CMS POSEIDON to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Nasza międzynarodowa obecność jest dla nas powodem do dumy. Łodzie wyprodukowane przez Model ART pływają po wszystkich akwenach i kontynentach, a nasz rosnący eksport do Stanów Zjednoczonych świadczy o globalnym uznaniu naszej marki. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzają nas znane marki takie jak Nimbus, Parker, Windy oraz Askeladden.

Zatrudniamy około 1000 wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie i wiedza są kluczowe dla naszego sukcesu. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi – od projektowania i produkcji modeli i form, przez budowę gotowych łodzi, aż po obsługę pogwarancyjną. Jakość naszych usług potwierdza Certyfikat System Zarządzania ISO 9001:2015.

W Model ART wierzymy, że nasza praca to nie tylko produkcja łodzi, ale tworzenie wartości i niezapomnianych wspomnień dla naszych klientów. Każda łódź, która opuszcza nasze zakłady, jest dowodem na to, że pasja i zaangażowanie mogą przerodzić się w coś, co przekracza granice i łączy ludzi na całym świecie. Zapraszamy do wspólnej podróży po morzu możliwości, które oferuje Model ART.

MODEL-ART SP. ZO.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MODEL-ART SP. ZO.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca MODEL-ART SP. ZO.O.

Mapa MODEL-ART SP. ZO.O.

Siedziba główna

MODEL-ART SP. ZO.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
MODEL-ART SP. ZO.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Szczecin
  3. Gorzów Wielkopolski
  4. Olsztyn
  5. Ostróda

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MODEL-ART SP. ZO.O. - oferty archiwalne

  • Stolarz

    • Ostróda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie elementów drewnianych wykorzystywanych przy produkcji łodzi

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min 2 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Osródzie