Czy to Twoja firma?

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SYLWESTER RUDECKI, DEVELOPER SYLWESTER RUDECKI praca

Piotrków Trybunalski
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SYLWESTER RUDECKI, DEVELOPER SYLWESTER RUDECKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SYLWESTER RUDECKI, DEVELOPER SYLWESTER RUDECKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SYLWESTER RUDECKI, DEVELOPER SYLWESTER RUDECKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SYLWESTER RUDECKI, DEVELOPER SYLWESTER RUDECKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SYLWESTER RUDECKI, DEVELOPER SYLWESTER RUDECKI - oferty archiwalne

  • Kierownik bazy materiałowo-sprzętowej

    USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SYLWESTER RUDECKI, DEVELOPER SYLWESTER RUDECKI
    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      koordynacja pracy bazy sprzętowo-materiałowej,
      przyjmowanie dostaw i weryfikacja zgodności towaru z zamówieniem,
      wydawanie materiałów, narzędzi na potrzeby prac na budowach,
      przygotowywanie miesięcznych rozliczeń;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim