OKK OTLEWSKI sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

OKK OTLEWSKI sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Osie

Od ponad czterech dekad, my w OKK Otlewski, z dumą tworzymy meble, które wnoszą komfort i styl do życia naszych klientów. Nasza podróż rozpoczęła się w 1980 roku w malowniczym Osie, gdzie z małego przedsiębiorstwa wyrosła firma o znaczeniu krajowym, a nasze produkty zdobywają uznanie na całym świecie.

Jesteśmy rodziną, która z pasją podchodzi do rzemiosła meblarskiego. Ponad 500 pracowników to serce naszej działalności, a ich zaangażowanie i talent są fundamentem naszej wyjątkowej oferty. Każdy mebel, który opuszcza nasze hale produkcyjne, to połączenie tradycji z nowoczesnością, gdzie innowacyjne koncepcje technologiczne splatają się z rzemieślniczą precyzją.

Nasze meble tapicerowane i stelaże są synonimem jakości i trwałości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając produkty, które są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Nasza misja to nieustanne dążenie do perfekcji, aby każde wnętrze mogło zyskać niepowtarzalny charakter.

Zaangażowanie rodziny w prowadzenie firmy to nasza przewaga konkurencyjna. To ono sprawia, że jesteśmy elastyczni i szybko reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku. Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, eksportując nasze produkty do Belgii, Holandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii, co świadczy o globalnym uznaniu naszej marki.

W OKK Otlewski cenimy każdego pracownika i szanujemy różnorodność ich pomysłów. Wierzymy, że to właśnie ludzie są największym skarbem naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że najwyższa jakość w relacjach handlowych i międzyludzkich to podstawa sukcesu. Dlatego też każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby nasze meble były nie tylko częścią domów, ale i historii życia naszych klientów.

Zapraszamy do świata OKK Otlewski, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy mebel opowiada własną historię.

OKK OTLEWSKI sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy OKK OTLEWSKI sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OKK OTLEWSKI sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa OKK OTLEWSKI sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

OKK OTLEWSKI sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Wrocław
  4. Gdańsk
  5. Toruń
  6. Katowice
  7. Łódź
  8. Grudziądz
  9. Nowy Dwór Mazowiecki
  10. Białystok

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca OKK OTLEWSKI sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Stolarz/Montażysta

    • Osie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Montaż elemantów, stelaży do mebli tapicerowanych

      Zakres obowiązków

      • Znajomość obsługi zszywacza pneumatycznego

      Wymagania

      • Odpowiedzialność i zaangażowanie
      • Chęć zdobycia nowych umiejętności

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
      • Wynagrodzenie motywacyjne, zawierające premię
      • Możliwość awansu
  • Elektryk/Elektromechanik

    • Osie
    • Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji elektrycznych
      • Wykonywanie bieżących napraw urządzeń elektrycznych
      • Dbałość o warsztat i powierzony sprzęt
      • Utrzymanie ruchu

      Wymagania

      • Wykształcenie co najmniej zawodowe, kierunek: elektryka, mechanika lub pokrewne
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
      • Znajomość urządzeń i aparatury elektrycznej
      • Ogólna wiedza na temat budowy i eksploatacji maszyn, w tym maszyn produkcyjnych

      Oferujemy

  • Mechanik/Konserwator

    • Osie

      • Wykonywanie bieżących napraw urządzeń produkcyjnych, oraz wszelkiego sprzętu należącego do firmy
      • Utrzymanie w ruchu urządzeń produkcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie co najmniej zawodowe, kierunek: mechanika lub pokrewne

      Oferujemy

Pracodawcy w Osiach