HRP Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

HRP Sp. z o.o. praca

Łódź

W HRP wierzymy w ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego przedsiębiorstwa dzięki energii funduszy europejskich. Od 2004 r. wspieramy naszych Klientów, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania dotacji dla firm planujących rozwój poprzez inwestycje i rozwój w obszarze zasobów ludzkich.

HRP Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy HRP Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HRP Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HRP Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Pabianice
  5. Bielsko-Biała
  6. Zgierz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HRP Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista/ka ds. Marketingu

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)

      na adres: biuro@hrp.com.pl

      z dopiskiem w tytule: Specjalista/ka ds. Marketingu

      Zakres obowiązków

      • Współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej marki w social media oraz internecie
      • Tworzenie treści marketingowych, prowadzenie stron internetowych i profili społecznościowych
      • Planowanie komunikacji w social mediach
      • Opracowywanie materiałów marketingowych i ich dystrybucja
      • Opracowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych we współpracy z grafikami
      • Planowanie i koordynowanie pracy grafików oraz agencji zewnętrznych w celu realizacji projektów
      • Analiza rynku oraz konkurencji, tworzenie rekomendacji dotyczących działań marketingowych
      • Monitorowanie konkurencji
      • Koordynacja udziału w wydarzeniach branżowych (m.in. konferencje, targi)
      • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych zadań
      • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami spółki w ramach planowanych i prowadzonych działań marketingowych
      • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami

      Wymagania

      • Mile widziane wykształcenie wyższe
      • Doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi
      • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści na social media
      • Umiejętność pisania i redagowania treści
      • Mile widziana znajomość narzędzi marketingowych i chęci rozwoju oraz dogłębnego poznawania wybranych narzędzi
      • Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma projektami jednocześnie
      • Mile widziane doświadczenie w pracy z Wordpress
      • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
      • Umiejętność pracy zespołowej
      • Kreatywność, samodzielność, profesjonalizm
      • Umiejętność tworzenia ciekawych treści
      • Terminowość, systematyczność, proaktywność
      • Umiejętność pracy pod presją czasu
      • Orientacja w bieżących trendach w komunikacji marketingowej
      • Mile widziana znajomość programów graficznych (Canva, Adobe Photoshop, Adobe Spark i inne)

      Oferujemy

      • biuro w centrum
      • dofinasowanie do pakietu sportowego Medicover Sport
      • prywatna opieka medyczna Compensa Multi Zdrowie
      • prywatne ubezpieczenie na życie
      • biblioteczka firmowa
      • parking
      • miejsce na rowery
      • work-life - balance
      • bonus świąteczny

Pracodawcy w Łodzi