Czy to Twoja firma?

Habia Cable sp. z o.o. praca

Dołuje

Od ponad osiemdziesięciu lat Habia Cable jest synonimem innowacji i jakości w świecie zaawansowanych rozwiązań kablowych. Nasza historia sięga 1941 roku w Szwecji, a nasz rozdział rozpoczął się na nowo w 2022 roku, kiedy to połączyliśmy siły z HEW-KABEL, tworząc silną markę, gotową sprostać wyzwaniom przyszłości.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół liczący od 501 do 1000 pracowników codziennie przekłada nasze bogate doświadczenie na innowacyjne produkty, które znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających sektorach. Z fabrykami w Szwecji, Niemczech, Polsce i Chinach, jesteśmy globalnym graczem, obsługującym klientów w 60 krajach na całym świecie.

W Habia Cable specjalizujemy się w produkcji niestandardowych kabli, które są mniejsze i lżejsze, ale zachowują te same parametry co standardowe kable – nasze Hi-Flex™ to doskonały przykład naszego dążenia do doskonałości. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów, od kabli specjalnych, koaksjalnych, obronnych, po kable do zastosowań jądrowych, wysokotemperaturowe, bezhalogenowe, niskodymne, sensoryczne, do silników Diesla, podmorskie, z blokadą wodną, LSZH, aż po kompleksowe systemy kablowe, wiązki przewodów i rozwiązania połączeniowe.

Jako część Beijer Alma AB, renomowanego szwedzkiego holdingu przemysłowego, cieszymy się stabilnością finansową i mocnym zapleczem, które umożliwiają nam inwestowanie w rozwój i innowacje. Nasze produkty są wynikiem pasji i zaangażowania, a każdy kabel, który opuszcza nasze fabryki, jest świadectwem naszej nieustannej chęci przekraczania granic możliwości.

W Habia Cable, każde zadanie traktujemy jako szansę, by pokazać naszą wartość i umiejętności. Jesteśmy gotowi na wyzwania przyszłości, a nasza historia i doświadczenie są fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość. Zapraszamy do świata Habia Cable – tam, gdzie innowacja i jakość tworzą niezawodne rozwiązania dla świata jutra.

Habia Cable Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna it (informatyka) budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Habia Cable Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Habia Cable Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Habia Cable Sp. z o.o.

Siedziba główna

Habia Cable Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Habia Cable Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Warszawa
  3. Częstochowa
  4. Pruszków
  5. Bielsko-Biała
  6. Bydgoszcz
  7. Gdańsk
  8. Gdynia
  9. Gryfino
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Habia Cable Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter wiązek kablowych

    • Dołuje
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca przy produkcji wiązek kablowych, cięcie kabli ręcznie i mechanicznie, montaż złączy, lutowanie, kontrola jakości wykonywanej pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne i spostrzegawczość, dokładność
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dołujach