Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG METEOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kraków
Działalność portali internetowych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG METEOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG METEOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG METEOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG METEOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG METEOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG METEOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zarządzanie obrotem dokumentów ,kontakty z kontrahentami,wprowadzanie informacji do baz danych, fakturowanie.

      umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.

      godz pracy: 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa komputera , komunikatywność, Obsługa urządzeń biurowych, samodzielność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia od wyników pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konsultant telefoniczny

    • Kraków

      Telefoniczna obsługa klientów firmy, prezentacja firmy, utrzymanie relacji z klientem.

      Wymagania

      • Uprawnienia: wysoka kultura osobista, komunikatywność, obsługa komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie : min. średnie ( preferowane wyższe) doświadczenie : mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Krakowie