Czy to Twoja firma?

Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu praca

Bytom
Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania
Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport doradztwo / konsulting / audyt hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu
    • Bytom
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      , wymagania niezbędne oraz dodatkowe podane są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu : w zakładce oferty pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: współpraca w zespole, obsługa komputera - pakiet Office, umiejętność organizowania pracy własnej i współpracowników
      • Inne wymagania: niezbędne: pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych; niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; nieposzlakowana opinia; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku; wykształcenie wyższe studnia mgr na kier. psychologia, skuteczne komunikowanie się, łatwość nawiązywania kontaktów spolecznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca zawodowy

    • Bytom
    • umowa o pracę

      prowadzenie rekrutacji uczestników, współudział w opracowywaniu Indywidualnego Programu Zatrudnienia Socjalnego dla uczestników CIS, diagnozowanie i określanie predyspozycji zawodowych oraz ścieżki rozwoju zawodowego CIS, kwalifikowanie uczestników do grup szkoleniowych na podstawie analizy umiejętności zawodowych, organizowanie zajęć i współudział w opracowaniu harmonogramów reintegracji zawodowej, dokumentowanie indywidualnego poradnictwa oraz innych świadczonych form wsparcia, przygotowanie konspektów i prowadzenie zajęć w ramach reintegracji społeczno-zawodowej (grupowych oraz indywidualnych), między innymi w zakresie: kształtowania umiejętności samodzielnego i skutecznego poszukiwania pracy, rozpoczynania i prowadzenia samodzielnej działalności gospodarczej, założenia spółdzielni socjalnej lub podjęcia w niej zatrudnienia, doradztwa zawodowego, dokumentowanie indywidualnego poradnictwa oraz innych świadczonych form wsparcia, współudział w monitorowaniu realizacji Indywidualnych Programów Zatrudnienia Socjalnego (kontrola i ocena IPZS), organizacja szkoleń zawodowych dla uczestników w celu zmiany lub podniesienia kwalifikacji zawodowych, organizowanie spotkań ze specjalistami Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego, ZUS itp., organizowanie wizyt studyjnych w spółdzielniach w spółdzielniach socjalnych dla uczestników, spotkań z pracodawcami, wsparcie uczestników w aplikowaniu o pracę, m.in.: w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych, udzielanie informacji uczestnikom o możliwościach i dostępnych formach wsparcia na rynku pracy np. w zakresie dalszego kształcenia, podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia/kursy), pośrednictwa pracy, itp., monitorowanie absolwentów zgodnie z regulacjami wewnętrznymi, współdziałanie w opracowaniu analiz, wniosków, sprawozdań i innych dokumentów związanych z bieżącą działalnością CIS, współudział w opracowaniu wniosków/dokumentacji służącej aplikowaniu o środki zewnętrzne, współdziałanie z innymi pracownikami w ramach wieloosobowego stanowiska ds. reintegracji

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymogi formalne podane są na stronie BIP Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu w zakładce oferty pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 07.30 - 15.30. Docelowo umowa na czas nieokreślony.
  • Rozwożenie posiłków

    • Bytom

      1. odbiór i rozwożenie posiłków przygotowanych przez Zespół Gastronomiczny przy ul. Karola Miarki 10 w Bytomiu do:- aktualna lista miejsc rozwożenia posiłków zostanie przekazana Zleceniobiorcy w dniu wykonywania zlecenia (rozwożenie posiłków na terenie Bytomia).
      2. rozwożenie korespondencji do Urzędów i Jednostek zlokalizowanych na terenie Bytomia oraz załatwianie innych spraw zgodnie z potrzebami jednostki.
      3. bieżące kontrolowanie stanu technicznego i koniecznego wyposażenia pojazd

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat. B, orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN

Pracodawcy w Bytomiu