Czy to Twoja firma?

ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KALISZU praca

Kalisz
Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KALISZU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KALISZU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KALISZU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KALISZU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KALISZU - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KALISZU
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Realizacja drobnych i nieskomplikowanych prac porządkowych i naprawczych na ulicach miasta Kalisza. Przewóz pracowników oraz sprzętu na terenie m. Kalisza.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Umiejętność naprawy drobnych urządzeń mechanicznych typu kosa spalinowa, zagęszczarka, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaliszu