Czy to Twoja firma?

P.P. Rebud Sp. z o.o. praca

Toruń
wykonatorstwo kotłowni, sieci i węzłów cieplnych
P.P. Rebud Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy P.P. Rebud Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P. Rebud Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P. Rebud Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P. Rebud Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera do przyuczenia

    P.P. Rebud Sp. z o.o.
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy montażu instalacji sanitarnych, grzewczych, ciepłowniczych i wod-kan.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: umiejętności manualne, komunikatywność, chęć do pracy, praca w zespole
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : zaangażowanie [Inne] : Pracodawca oferuje przyuczenie do zawodu Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu