Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej EMIR sp. z o.o. praca

Toruń

Od momentu naszego założenia w 1989 roku w malowniczym Włocławku, Przedsiębiorstwo wielobranżowe EMIR Sp. z o.o. nieustannie dąży do bycia liderem w branży usług ochroniarskich, sprzątania, pielęgnacji zieleni oraz systemów bezpieczeństwa. Nasza historia to opowieść o nieustannym rozwoju, profesjonalizmie i zaangażowaniu, co zaowocowało ugruntowaną pozycją na rynku i zaufaniem wielu klientów.

Specjalizujemy się w ochronie dużych obiektów przemysłowych, gdzie nasza doskonała organizacja pracy zespołów ochronnych i rygorystyczna całodobowa kontrola systemów ochrony stanowią nasz znak rozpoznawczy. Jesteśmy dumni z naszego Centrum Operacyjnego Ochrony, które zapewnia całodobowe monitorowanie systemów alarmowych, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i spokój naszych klientów.

Nasze usługi są wszechstronne – od kompleksowych usług elektrycznych, przez utrzymanie czystości basenów, aż po mycie wnętrz cystern i tankowców. Zawsze stawiamy na innowacyjność, wykorzystując najnowszą technologię sprzątania, specjalistyczne środki chemiczne oraz wyspecjalizowany park maszyn. Dzięki temu nasze działania są nie tylko skuteczne, ale i przyjazne dla środowiska.

Nasze core values to nie tylko puste słowa. Profesjonalizm, fachowość pracowników oraz ciągłe doskonalenie kwalifikacji i efektywności działania to fundamenty, na których budujemy naszą codzienną pracę. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem najwyższej jakości i niezawodności.

Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby i wyzwania współczesnego świata. Nasze usługi są projektowane tak, aby odpowiadać na specyficzne wymagania każdego klienta. Dzięki temu możemy zaoferować całkowitą instalację i obsługę konserwacyjną urządzeń alarmowych oraz projektowanie i instalowanie lokalnych systemów alarmowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

W EMIR Sp. z o.o. wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były nie tylko na najwyższym poziomie, ale również aby nasze działania były transparentne i budowały długotrwałe relacje z naszymi partnerami.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali Przedsiębiorstwu wielobranżowemu EMIR Sp. z o.o. Razem możemy stworzyć bezpieczne i czyste środowisko, które będzie sprzyjać rozwojowi i sukcesowi.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej EMIR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej EMIR Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej EMIR Sp. z o.o.

  • Kwalifikowany pracownik ochrony

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej EMIR Sp. z o.o.
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Pracownik utrzymania czystości

    • Toruń
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej EMIR Sp. z o.o.

Siedziba główna

Oddział Lipno

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej EMIR Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Toruń
  2. Bydgoszcz
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Zabrze
  6. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej EMIR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy - konserwator

    • Toruń
    • Zakres obowiązków

      drobne naprawy konserwatorskie (m.in. wymiany zamków, naprawy kranów); praca w centrum Torunia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: konieczne: orzeczenie o st. niepełnosprawności; posiadanie umiejętności naprawiania drobnych usterek

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7.00-15.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Toruń
    • 2 800 zł / mies.

      sprzątanie pomieszczeń w Sądzie Okregowym w Toruniu

      Wymagania

      • Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od godz. 7-15

Pracodawcy w Toruniu