Czy to Twoja firma?

Jasiński Instalacje F.H.U Grzegorz Jasiński praca

Kraków
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
Jasiński Instalacje F.H.U Grzegorz Jasiński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy Jasiński Instalacje F.H.U Grzegorz Jasiński

Praca alert - powiadomienia

Praca Jasiński Instalacje F.H.U Grzegorz Jasiński

  • Hydraulik

    Jasiński Instalacje F.H.U Grzegorz Jasiński
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Jasiński Instalacje F.H.U Grzegorz Jasiński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Jasiński Instalacje F.H.U Grzegorz Jasiński - oferty archiwalne

  • Monter instalacji sanitarnych

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji sanitarnych, drobne prace budowlane.

      Umowa o prace na 1 miesiąc na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe.

      Miejsce pracy: Kraków i okolice

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: chęci do pracy
      • Inne wymagania: wykształcenie : dowolne doświadczenie zawodowe: mile widziane praktyki w instalacji sanitarnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie