Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POSEJDON W GDYNI praca

Gdynia
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POSEJDON W GDYNI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka nieruchomości praca fizyczna

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POSEJDON W GDYNI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POSEJDON W GDYNI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POSEJDON W GDYNI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POSEJDON W GDYNI - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POSEJDON W GDYNI
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      1. Sprzątanie klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych 3 razy w tygodniu i korytarzy piwnic 1 raz w miesiącu.
      2. Mycie okien i drzwi w klatkach schodowych i zewnętrznych okien i drzwi w piwnicach w miarę potrzeb.
      3. Utrzymanie w czystości chodników przed budynkami i dojść do drzwi wejściowych w budynkach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 160 PLN
  • Odśnieżanie ciągów pieszych

    • Gdynia
    • umowa o dzieło

      Spółdzielnia Mieszkaniowa Posejdon ul. Jantarowa 72 poszukuje osoby do odśnieżania ciągów pieszych (chodniki, wejść do klatek) na ul. Jantarowa 62-64-66-68-70-72-74-76-56-61-63-65-67-69 oraz ul. Perłowa 18 ABC-20-22-24-26ABC.Praca tylko w dni kiedy występują opady śniegu. Wejścia przed budynkami odśnieżamy do godziny 7 ( jeśli w nocy były opady) oraz każdorazowo do 2 godzin po zakończeniu opadów. Oferty prosimy kierować na adres e-mail: sm.posejdon@wp.pl oraz telefonicznie pod numerem tel: 537-300-907 od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:30-15.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca tylko w dni kiedy występują opady śniegu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Gdyni