Marc Kolor Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Marc Kolor sp. z o.o. praca

Gdynia

Marc Kolor to producent materiałów promocyjnych dla przemysłu kosmetycznego. Nasz cel to profesjonalne wsparcie producentów farb do włosów oraz innych kosmetyków przez ich efektowne wyeksponowanie w miejscu sprzedaży i w salonach fryzjerskich.

Od ponad 25 lat firma dostarcza narzędzia, które umożliwiają prezentację najwyższej jakości włosa w palecie kolorów. Skupiamy się także na materiałach POS dostosowanych do potrzeb Klienta, pomagając im stworzyć niezapomnianą markę.

Marc Kolor Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Marc Kolor Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marc Kolor Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Marc Kolor Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdynia
  3. Gdańsk
  4. Rumia
  5. Łódź
  6. Wrocław
  7. Katowice
  8. Bielsko-Biała
  9. Olsztyn
  10. Pruszcz Gdański

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Marc Kolor Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży z językiem angielskim oraz francuskim i/lub włoskim

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma produkcyjna, od ponad 25 lat działająca na rynkach międzynarodowych zatrudni osobę do Działu Handlowego na stanowisko specjalista ds obsługi klienta ze znajmością jezyków angielskiego oraz frnacuskiego i/ lub wloskiego.

      Zakres obowiązków

      • współpraca z aktualnymi klientami,
      • szukanie i zdobywanie nowych odbiorców,
      • udział w negocjacjach handlowych,
      • tworzenie ofert handlowych,
      • koordynacja procesów przygotowania produktu,
      • przygotowywanie dokumentacji kontraktowej i wysyłkowej,
      • obsługa posprzedażna,
      • współorganizowanie oraz udział w branżowych targach międzynarodowych oraz spotkaniach z klientami.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata,
      • znajomość języka angielskiego oraz francuskiego i/lub włoskiego
      • wykształcenie monimum średnie, preferowane wyższe,
      • znajomość pakietu MS Office,
      • komunikatywność,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • dyspozycyjność (wyjazdy na targi oraz spotkania z kontrahentami)

      Oferujemy

      • umowę na pełen etat,
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
      • pracę w przyjaznym zespole,
      • wsparcie w okresie wdrożenia,
      • wyjazdy zagraniczne na targi i spotkania biznesowe,
      • szkolenia językowe,
      • pakiet medyczny,
      • dofinansowanie programu sportowego,
      • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
      • kawa/ herbata/ napoje,
      • brak dress code’u.

  • Grafik, projektant

    • Gdynia
    • Zakres obowiązków

      • projektowanie graficzne na platformie Mac
      • adaptacja materiałów dostarczonych przez Klientów pod względem technologicznym
      • kreowanie projektów graficznych na potrzeby Klientów
      • uwzględnianie i wprowadzanie do opracowywanego projektu niezbędnych zmian i poprawek wynikłych w trakcie realizacji
      • kreowanie projektów graficznych na potrzeby Firmy
      • przygotowywanie rozwiązań technologicznych
      • przygotowywanie materiałów do wzorów
      • przygotowywanie wydruków próbnych
      • przygotowanie materiałów do druku (offset, sito, cyfra) – rozwiązywanie problemów z tym związanych
      • projektowanie wykrojników

      Wymagania

      • biegła znajomość obsługi komputerów Mac oraz systemu macOS
      • biegła znajomość pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat
      • umiejętność twórczego i nowoczesnego projektowania
      • znajomość zasad kompozycji, kreatywność
      • optymizm, pozytywne nastawienie
      • otwartość na zmiany oraz umiejętność pracy w zespole
      • dobra organizacja pracy
      • samodzielność oraz umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie oraz pod presją czasu
      • doświadczenie we współpracy z drukarniami
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • język angielski na poziomie komunikatywnym
      • wraz z CV prosimy o dostarczenie portfolio

      Oferujemy

      • umowę o pracę na pełen etat, po okresie próbnym
      • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
      • opieka medyczna LUX MED
      • dofinansowanie karty MultiSport
      • możliwość uczestniczenia w kursach językowych
      • umowa o pracę na pełny etat
      • specjalista (Mid / Regular),
      • praca stacjonarna
      • narzędzia pracy,

Pracodawcy w Gdyni