Czy to Twoja firma?

Green Excel Poland Sp. z o.o. praca

Bielany Wrocławskie

Jesteśmy Green Excel Poland, innowacyjną fabryką z siedzibą w malowniczych Bielanach Wrocławskich. Nasza podróż rozpoczęła się 25 lutego 2022 roku, kiedy to z pasją i wizją staliśmy się częścią dynamicznie rozwijającej się branży architektury i planowania. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań cleanroom, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu – od automotive po farmację i nowoczesne technologie.

Nasza misja jest jasna i prosta: pragniemy być liderem w tworzeniu czystych pomieszczeń, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i innowacyjne. Dążymy do tego, by nasze cleanroomy, charakteryzujące się czystością do klasy ISO 3, były synonimem jakości i niezawodności. Nasze produkty, oparte na panelach kompozytowych, są nie tylko trwałe, ale także zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe standardy i potrzeby naszych klientów.

Z dumą zatrudniamy zespół liczący od 11 do 50 wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie i ekspertyza są kluczowe dla naszego sukcesu. Jako nowoczesna firma, stawiamy na rozwój i innowacje, a nasze rozwiązania są wynikiem połączenia wiedzy technicznej z kreatywnym podejściem do każdego projektu.

W Green Excel Poland wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Każde pomieszczenie czyste, które tworzymy, przyczynia się do rozwoju przemysłów, które są siłą napędową współczesnej gospodarki. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać produkty, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale także przyczyniają się do poprawy jakości życia i pracy wielu osób.

Choć nasza historia jest jeszcze krótka, jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest jasna. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych klientów i partnerów. Razem możemy tworzyć czystszą i bezpieczniejszą przestrzeń dla wszystkich.

Green Excel Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Green Excel Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Green Excel Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Green Excel Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Green Excel Poland Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Radom
  6. Kraków
  7. Bydgoszcz
  8. Sosnowiec
  9. Bielsko-Biała
  10. Swidnica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Green Excel Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Bielany Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • 4 400-6 000 zł / mies.
    • Rekrutujemy w związku z uruchomianiem 2 linii produkcyjnej - planowany start 2 linii to styczeń 2024 roku. Przygotowanie procesu już od sierpnia 2023 roku.

      Green Excel Poland w nawiązaniu do dziedzictwa Green Excel Engineering & Consultancy specjalizuje się w projektowaniu, inżynierii i dostarczeniu produktów architektury pomieszczeń czystych (clean roomów). Naszą misją jest proaktywny rozwój działalności jako lider branży czystych pomieszczeń dedykowanych m.in. dla przemysłu automotive, FMCG, farmacji i nowoczesnych technologii.

      Aktualnie w związku z uruchomieniem 2 linii w naszym nowym zakładzie produkcyjnym w Polsce w Bielanach Wrocławskich, ul. Logistyczna 8, kompletujemy zespół ok. 10 pracowników, oferując niepowtarzalną szansę uczestniczenia w budowaniu zakładu produkcyjnego od jego zarania oraz realne możliwości rozwoju i awansu zawodowego.

      Dołącz do Naszej Drużyny już dziś!

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn i urządzeń wspierających procesy produkcji, wykonywanie prac montażowych / Operate machines and equipment, assemby work to support production processes

      • Konfigurowanie maszyn (kalibracja, czyszczenie), kontrola ich ustawień (np. prędkość), naprawianie problemów pojawiających się podczas zmiany

      • Kontrola własnej pracy i parametrów procesu, aktualizowanie danych procesowych w systemie / Controlling own work and process parameters, updating process data in the system

      • Utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy / Keeping 5'S standards

      • Monitorowanie i utrzymywanie jakości produktu oraz osiąganie pożądanej ilości wyjściowej podczas produkcji / Monitoring and maintaining product quality and achieving the desired output quantity

      • Prowadzenie rejestrów zatwierdzonych i wadliwych jednostek lub produktów końcowych, prowadzenie dzienników aktywności / Keeping records of approved and defective units or end products, maintaining activity logs

      • Przestrzeganie systemu zarządzania jakością firmy oraz wymogów dotyczących BHP / Compliance with the company's quality management system and environmental, health and safety requirements

      • Przedstawianie sugestii mających na celu poprawę standardów wykonania i podniesienie ogólnej jakości / Provide suggestions to improve workmanship standards and enhance overall quality

      Wymagania

      • Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – duży atut / Basic knowledge of spoken and written English - a great asset

      • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i z jakością produktu / Experience of working with machines and with product quality is welcome

      • Dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy własnej, również pod presją czasu i wyniku / Attention to detail, good organisation of own work, also under time and result pressure

      • Chęć do pracy – docenimy punktualność, dobrą dyscyplinę pracy, wysoką frekwencję i gotowość do pracy zmianowej, w tym w nadgodzinach w przyszłości / Willingness to work - we will appreciate punctuality, good work discipline, high attendance and willingness to work shifts, including overtime in the future

      • Energia i zapał do podjęcia wyzwania w nowo powstałej firmie / Energy and enthusiasm to take on the challenge in a newly established company

      • Zapraszamy również osoby bez doświadczenia - zapewniamy szkolenie / also welcome for those without experience - training provided

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie / Attractive salary

      • Umowę o pracę (pierwsza na okres próbny 3 miesięcy) / Employment contract (the first for a trial period of 3 months)

      • Ubezpieczenie za życie finansowane przez Pracodawcę / Life insurance financed by the Employer

      • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych / Benefits from the Company Social Fund

      • Przyjazne środowisko pracy w wielokulturowym zespole / Friendly work environment in a multicultural team

      • Możliwość uczestnictwa w rozwoju nowej fabryki w Bielanach Wrocławskich / Opportunity to participate in the development of a new factory in Bielany Wrocławskie

Pracodawcy w Bielanach Wrocławskich