Czy to Twoja firma?

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku praca

Białystok
Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie it (informatyka)

Oferty pracy Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku - oferty archiwalne

  • Referent w wojskowej pracowni psychologicznej

    Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w prowadzenie badań selekcyjno kwalifikacyjnych osób zgłaszających chęć pełnienia czynnej służby wojskowej;
      - współpraca z psychologami i psychiatrami właściwych podmiotów leczniczych oraz utrzymywanie stałej współpracy z organami administracji wojskowej;
      - zgłaszanie kierownikowi Wojskowej Pracowni Psychologicznej zapotrzebowania na nowe narzędzia diagnostyki psychologicznej;
      - współpraca w ewidencjonowaniu czasu pracy żołnierzy zawodowych, pracowników resortu obrony narodowej oraz osób przydzielonych;
      - pomoc w realizacji spraw ewidencyjnych i kadrowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: NIEZBĘDNE: - wykształcenie średnie; - znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office; - znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego; - znajomość przepisów ustawy o obronie Ojczyzny; - wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego ( w formie oświadczenia złożonego wraz z dokumentami niezbędnymi, potwierdzonego własnoręcznym podpisem ) lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego upoważniające do dostępu klauzuli POUFNE. 2. DODATKOWE (PREFEROWANE): - doświadczenie zawodowe co najmniej 6 miesięcy w podobnym obszarze, w administracji lub pracy biurowej - posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE, - łatwość nawiązywania kontaktów, - terminowość, - umiejętność zarządzania czasem, - umiejętność stosowania prawa w praktyce, - umiejętność organizowania pracy własnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3000,00 zł + premia regulaminowa + wysługa lat;
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Specjalista-psycholog w wojskowej pracowni psychologicznej

    • Białystok

      orzekanie i opiniowanie psychologiczne, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
      prowadzenie badań selekcyjno kwalifikacyjnych osób zgłaszających chęć pełnienia czynnej służby wojskowej;
      współpraca z psychologami i psychiatrami właściwych podmiotów leczniczych oraz utrzymywanie stałej współpracy z organami administracji wojskowej;
      opieka nad stażystami realizującymi zadania w Wojskowej Pracowni Psychologicznej;
      zgłaszanie kierownikowi Wojskowej Pracowni Psychologicznej zapotrzebowania na nowe narzędzia diagnostyki psychologicznej;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: NIEZBĘDNE: wykształcenie: wyższe psychologiczne (posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych); staż pracy: minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku psychologa; znajomość metod pracy; umiejętność pracy na komputerze - dobra znajomość pakietu Office; umiejętność pracy w zespole; posiadanie obywatelstwa polskiego; korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; znajomość ustawy o obronie Ojczyzny oraz ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów. 2. DODATKOWE (PREFEROWANE): wykształcenie: studia podyplomowe z psychologii transportu (potwierdzone wpisem do rejestru Urzędu Marszałkowskiego); posiadanie uprawnień do badania na broń (wpis do rejestru komendanta wojewódzkiego Policji).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 870 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od wymiaru etatu)- 3876,00 zł + premia regulaminowa + wysługa lat

Pracodawcy w Białymstoku