Czy to Twoja firma?

WESCO praca

Rzeszów

Witaj! Jesteśmy WESCO Integrated Supply Polska, dumnym liderem w branży wynajmu magazynów i hurtowej sprzedaży wyrobów sezonowych. Nasza podróż rozpoczęła się 22 listopada 2001 roku w pięknym Rzeszowie, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Przez te lata wypracowaliśmy sobie silną pozycję na rynku, co potwierdza nasza wieloletnia obecność i zaufanie, jakim obdarzają nas klienci.


Zespół WESCO Integrated Supply Polska to grupa 46 wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w to, co robimy. Nasza stabilność finansowa jest naszym fundamentem – wzrost przychodów netto ze sprzedaży, całkowitych aktywów oraz marży zysku netto w 2021 roku to dla nas nie tylko liczby, ale potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku.

Nasza oferta, choć nie opisana w szczegółach, to wynik naszej pasji i doświadczenia. Zajmujemy się nie tylko wynajmem przestrzeni magazynowych, ale także sprzedażą hurtową wyrobów sezonowych, które odpowiadają na potrzeby i wymagania naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać produkty i usługi, które pomagają naszym partnerom biznesowym rozwijać ich działalność.

W WESCO Integrated Supply Polska wierzymy, że nasz sukces budowany jest na solidnych fundamentach. Choć nie możemy się z Tobą podzielić naszymi wartościami czy misją w formie zapisanych słów, to codziennie wprowadzamy je w życie poprzez nasze działania i relacje z klientami.

Jesteśmy przekonani, że nasza przewaga konkurencyjna leży w doświadczeniu i wiedzy, którą zdobywamy z każdym rokiem. To pozwala nam nie tylko utrzymać się na rynku, ale także ciągle się rozwijać i dostosowywać do zmieniających się warunków.

Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej rosnącej rodziny partnerów i klientów. Razem możemy osiągnąć więcej, tworząc historie sukcesu oparte na wzajemnym zaufaniu i doskonałości w każdym aspekcie naszej współpracy. Poznaj nas lepiej i przekonaj się, jak możemy wspierać Twój biznes.

Oferty pracy WESCO Integrated Supply Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WESCO Integrated Supply Polska Sp. z o.o.

Mapa WESCO Integrated Supply Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WESCO Integrated Supply Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Gliwice
  7. Katowice
  8. Lublin
  9. Łańcut
  10. Stalowa Wola

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Rzeszowie