Czy to Twoja firma?

Łucja Falfus Face 2 Face praca

Kęty
Łucja Falfus Face 2 Face najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing praca fizyczna

Oferty pracy Łucja Falfus Face 2 Face

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Łucja Falfus Face 2 Face

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy specjalista ds. marketingu

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Dodana

Łucja Falfus Face 2 Face poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Łucja Falfus Face 2 Face - oferty archiwalne

  • Lektor/nauczyciel języka angielskiego

    Łucja Falfus Face 2 Face
    • Krapkowice
    • Zakres obowiązków

      nauka dzieci oraz młodzieży języka angielskiego w szkole językowej
      miejsce pracy: ul. Sienkiewicza 9, 47-300 Krapkowice i/lub w Opolu ul. Niemodlińska 19
      Wynagrodzenie: 40 zł brutto/godz.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska
      • Uprawnienia: praca z dziećmi i młodzieżą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
  • Lektor języka angielskiego

    • Opole
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci szkolnych, młodzieży, dorosłych (w razie potrzeb), miejsce wykonywania pracy Opole, ul. Niemodlińska 19/21, Krapkowice ul. Sienkiewicza 9

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. licencjat lub magister na kierunku filologia angielska lub certyfikat poświadczający znajomość języka angielskiego, doświadczenie na podobnym stanowisku, praca z dziećmi i młodzieżą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 45 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/godz.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    • Opole

      Sprzątanie sal lekcyjnych, praca na umowę zlecenie 4 godz. w tygodniu, tj. 2 razy po 2 godziny lub inne w zalezności od potrzeb.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: punktualność, sumienność, wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Kętach