Czy to Twoja firma?

Zarząd Gospodarki Komunalnej w Minsku Mazowieckim praca

Mińsk Mazowiecki
Zarząd Gospodarki Komunalnej w Minsku Mazowieckim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Zarząd Gospodarki Komunalnej w Minsku Mazowieckim

Praca alert - powiadomienia

Praca Zarząd Gospodarki Komunalnej w Minsku Mazowieckim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zarząd Gospodarki Komunalnej w Minsku Mazowieckim poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zarząd Gospodarki Komunalnej w Minsku Mazowieckim - oferty archiwalne

  • Dozorca, sprzątacz

    Zarząd Gospodarki Komunalnej w Minsku Mazowieckim
    • Mińsk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace porządkowe na terenie targowiska miejskiego i na terenie posesji zasobów miasta Mińsk Mazowiecki, koszenie trawy , odśnieżanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 640 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mińsku Mazowieckim