Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. praca

Komorniki

Zespół Dalprint, to ludzie angażujący się w promocję i sprzedaż artykułów kreatywnych. Skupiamy się na bieżących potrzebach tego jakże szerokiego rynku. Nasze starania koncentrują się na rozbudowie aktualnie posiadanej oferty oraz promocji marki własnej „dpcraft”. Nieustannie tworzymy wyjątkowe produkty do takich obszarów jak: cardmaking, scrapbooking, mixed media, home decor oraz produkty dla dzieci.

Jesteśmy firmą z  ponad 30-letnim doświadczeniem. Od roku 2008 natomiast, jesteśmy liderem w sprzedaży artykułów kreatywnych na Polskim rynku. Doceniają nas również odbiorcy zagraniczni. Spójne działania zespołu i wzajemne wsparcie, a także otwarcie na głosy kontrahentów, to elementy, które umożliwiły powodzenie we wspólnie realizowanych planach.

Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center internet / e-commerce / nowe media logistyka / spedycja / transport media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dalprint Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dalprint Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Kierownik ds. Eksportu

    • Komorniki
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
      • Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z aktualnymi klientami
      • Sprzedaż produktów firmy wśród klientów poza terenem Polski
      • Współtworzenie strategii rozwoju działań eksportowych, w tym zasad promocji oferty firmy oraz środków dystrybucji produktów dpcraft
      • Skuteczne budowanie zespołu sprzedaży zagranicznej oraz efektywne nim zarządzanie
      • Zarządzanie, opracowywanie i wdrażanie taktycznych planów sprzedaży, zgodnych ze strategią biznesową, mające na celu maksymalizację celów sprzedaży i rentowności produktów
      • Przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu
      • Gotowość do wyjazdów zagranicznych w ramach spotkań biznesowych z kontrahentami
      • Analiza rynku i rekomendowanie działań wspierających rozwój firmy na rynkach zagranicznych
      • Kompleksowa obsługa zamówień i transakcji
      • Udział w targowych oraz pozostałych imprezach promocyjnych/sprzedażowych

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, techniczne)
      • Min 3-5 lat doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i kierowaniu zespołem handlowym (Znajomość branży papierniczej, biurowo-szkolnej, upominkowej będzie dodatkowym atutem)
      • Doświadczenie w sprzedaży w kanale tradycyjnym, nowoczesnym, a także e-commerce (znajomość platform sprzedażowych B2C np. Amazon, E-bay mile widzania)
      • Silna orientacja na cel i konsekwencja w działaniu
      • Nowoczesny typ kierownictwa, skoncentrowany na motywowaniu ludzi, indywidualizacji i rozwijaniu ich potencjału zgodnie z potrzebami firmy
      • Duże doświadczenie w przygotowywaniu, negocjowaniu i zamykaniu ofert
      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość innych języków obcych jest dodatkowym atutem
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz brania za nie odpowiedzialności

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy współpracy
      • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzenia
      • Pełną wyzwań, ambitną i kreatywną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Niezbędne narzędzia pracy,
      • Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym
      • Pracę w zgranym zespole
      • Rabaty pracownicze
      • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
      • Bezpieczny pakiet medyczny w ramach prywatnej opieki medycznej
      • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie NNW.
      • Benefity pracownicze w postaci karty uprawniającej do korzystania z obiektów rekreacyjno- sportowych
      • Dużą swobodę działania, bo dla nas każdy pomysł jest ważny

Pracodawcy w Komornikach