Czy to Twoja firma?

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz praca

Wędrzyn
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz

Praca alert - powiadomienia

Praca 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz

  • Informatyk

    45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz
    • Wędrzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz - oferty archiwalne

  • Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

    • Wędrzyn
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie kontroli warunków służby, udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków mających związek ze słuzbą wojskową, sporządzanie analiz stanu bhp w brygadzie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe
      • Inne wymagania: inspektor bhp, technik bhp

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wędrzynie