KHM+STEEL Sp. z o.o.

Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
KHM+STEEL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy KHM+STEEL Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca KHM+STEEL Sp. z o.o.

  • Technolog konstruktor

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Magazynier

    • Gliwice
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KHM+STEEL Sp. z o.o.

Centrala

Biuro handlowe

Magazyn (PTS – KRAKÓW)

KHM+STEEL Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - KHM+STEEL Sp. z o.o.

Pełna nazwa
KHM+STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza 68 43-300 Bielsko- Biała
NIP
9372600994
REGON
241267073
KRS
0000333586
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
27.07.2009
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Wrocław
  6. Bielsko-Biała
  7. Bytom
  8. Zabrze
  9. Częstochowa
  10. Mikołów

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca KHM+STEEL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator zgrzewarki

    • Gliwice
    • Zakres obowiązków

      dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń, produkcja siatek

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie zawodowe, 1 rok doświadczenia, umiejętność obsługi zgrzewarki, wykonywania elementów zgodnie z rysunkiem, skrupulatność, sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik utrzymania ruchu

    • Gliwice

      regulacja procesów produkcyjnych, utrzymanie ciągłości produkcyjnej i usuwanie skutków awarii, rozpoznawanie przyczyn awarii i niesprawności w działaniu urządzeń oraz maszyn na halach produkcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętności w zawodzie elektromontera, mechanika przemysłowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Zatrudnienie na okres próbny: 1 miesiąc. Po tym okresie zatrudnienia na czas nieokreślony. Praca w s
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Bielsku-Białej