Kingspan Water & Energy Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Kingspan Water & Energy Sp. z o.o. praca

Rokietnica

W sercu Wielkopolski, w Rokietnicy, znajduje się centrum innowacji i zaangażowania w przyszłość naszej planety – Kingspan Water & Energy. Od ponad dwóch dekad jesteśmy obecni na polskim rynku, a nasza misja to nieustanne dążenie do bycia liderem w projektowaniu i produkcji zrównoważonych metod oszczędzania i ochrony wody oraz energii. Z dumą zatrudniamy od 1001 do 5000 pracowników, którzy codziennie przyczyniają się do tworzenia lepszego świata.

Nasze produkty i usługi są odzwierciedleniem naszych wartości: innowacyjność, jakość, bezpieczeństwo i ochrona środowiska naturalnego. W ofercie WATER znajdziesz biologiczne oczyszczalnie ścieków, systemy zagospodarowania wody deszczowej, czy separatory substancji ropopochodnych. W segmencie ENERGY oferujemy pojemniki na olej napędowy, AdBlue®, olej opałowy i wiele innych, które wspierają efektywność i bezpieczeństwo w gospodarce paliwowej.

Jako część renomowanej Grupy Kingspan PLC, nie tylko dostarczamy produkty, ale również dzielimy się wiedzą, oferując darmowe szkolenia dla instalatorów. Nasze rozwiązania FuelMaster® i BlueMaster® zyskały uznanie na rynku międzynarodowym, co świadczy o naszej globalnej obecności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci na całym świecie.

Posiadamy certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 37301:2021 oraz ISO 45001:2018, co potwierdza nasze zaangażowanie w najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy dumni, że nasze innowacyjne produkty i technologie przyczyniają się do ochrony zasobów naturalnych i są wyznacznikiem standardów w naszej branży.

W Kingspan Water & Energy wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy mają odwagę kształtować ją dziś. Zapraszamy do poznania naszych rozwiązań, które pomagają chronić naszą planetę dla przyszłych pokoleń. Razem możemy więcej. Razem tworzymy zrównoważoną przyszłość.

Kingspan Water & Energy Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł bhp / ochrona środowiska inżynieria / technologia / technika media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Kingspan Water & Energy Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kingspan Water & Energy Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Mapa Kingspan Water & Energy Sp. z o.o.

Siedziba główna

Kingspan Water & Energy Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Jarosław
  4. Wrocław
  5. Przeworsk
  6. Łódź
  7. Grodków
  8. Jarocin
  9. Katowice
  10. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kingspan Water & Energy Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji

    • Rokietnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-5 100 zł / mies.
    • Jesteśmy ekspertami i innowatorami w następujących dziedzinach: przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie magazynowania energii, oczyszczania ścieków i pozyskiwania wody deszczowej, pozyskiwania energii wiatru i słońca, oferujemy również niedrogie pakiety Monitoring i Service dla wszystkich dostarczanych przez nas produktów służących do zasilania domów i przedsiębiorstw na całym świecie.

      Naszą misję realizujemy angażując nasze wartości, którymi są UCZCIWOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ, PRACA ZESPOŁOWA & ODWAGA. Jako członek rodziny Kingspan Water & Energy będziesz wspierany we wdrażaniu tych wartości zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym.

      Dowiedz się więcej o Kingspan Water & Energy – odwiedź naszą stronę

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn rotospeed;

      • Zasypywanie form polietylenem, zamykanie/ otwieranie form;

      • Wyciąganie gotowych produktów z form oraz ich obróbka (czyszczenie, opalanie);

      • Sprawdzanie stanu form / maszyn, zgłaszanie ewentualnych usterek do Brygadzisty;

      • Wprowadzanie danych w systemie produkcyjnym;

      • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

      Wymagania

      • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym;

      • Zdolności manualne;

      • Sumienność i dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę;

      • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

      Mile widziane

      • Doświadczenie w pracy na produkcji;

      • Uprawnienia na wózki widłowe i suwnice (niekonieczne – szkolenia organizowane również przez Pracodawcę).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie 5 100 złotych brutto (podstawa + premie), przy założeniu obecności w pracy przez cały miesiąc;

      • Umowę o pracę;

      • Szeroki pakiet benefitów po okresie próbnym (opieka medyczna dla pracownika i rodziny opłacona przez pracodawcę, ubezpieczenie grupowe, karta lunchowa, dofinansowanie do karty Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny);

      • Świadczenia socjalne z ZFŚS;

      • Posiłki regeneracyjne w pracy w okresie zimowym.

Pracodawcy w Rokietnicy