Czy to Twoja firma?

VALMET Technologies and Services S.A. praca

Jelenia Góra
Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego
VALMET Technologies and Services S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy VALMET Technologies and Services S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca VALMET Technologies and Services S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

VALMET Technologies and Services S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VALMET Technologies and Services S.A. - oferty archiwalne

  • Operator obrabiarek skrawających ciężkich

    VALMET Technologies and Services S.A.
    • Jelenia Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Jako operator maszyny do cięcia jesteś przedstawicielem Valmet i jesteś odpowiedzialny za wykonanie detalu zgodnie z dokumentacją. Prace są wykonywane w ścisłej współpracy z różnymi zasobami, takimi jak technologia, montaż i spawanie. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. Ważne jest, aby znać nasze produkty. Przygotuj się na wykorzystanie swoich najlepszych umiejętności, które pozwolą Ci profesjonalnie wykonywać powierzone Ci zadania. Ważną częścią Twojej pracy będzie realizacja procesu obróbki (dobór parametrów, kontrola przebiegu obróbki, znakowanie detali). Nasze projekty są zaawansowane i złożone, co wymaga bardzo dobrych umiejętności współpracy z innymi zasobami w firmie i poza nią

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia, umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń, staż pracy min. 1 rok, biegła znajomość rysunku technicznego
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : wysoki poziom zaangażowania i proaktywne podejście, niezależność w wykonywaniu zadań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jeleniej Górze