Czy to Twoja firma?

KAMIENIARSTWO - Burdek Krzysztof praca

Barwałd Średni
KAMIENIARSTWO - Burdek Krzysztof najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy KAMIENIARSTWO - Burdek Krzysztof

Praca alert - powiadomienia

Praca KAMIENIARSTWO - Burdek Krzysztof

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KAMIENIARSTWO - Burdek Krzysztof poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KAMIENIARSTWO - Burdek Krzysztof - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    KAMIENIARSTWO - Burdek Krzysztof
    • Barwałd Średni
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy pracach fizycznych przy obróbce kamienia. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00 na pełny etat. Kontakt z pracodawcą osobisty: 34-124 Barwałd Średni 343, telefoniczny: 609 604 484

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną