Czy to Twoja firma?

EURO-TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gdańsk
EURO-TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy EURO-TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EURO-TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EURO-TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter płyt kartonowo-gipsowych

    EURO-TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż suchej zabudowy z płyt G-K

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: współpraca w zespole, kreatywność, dokładność,umiejętności analitycznego myślenia , dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, Myślenie analityczne
      • Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie min 5 lat

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Gdańsk

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: współpraca w zespole, Myślenie analityczne, kreatywność, dokładność,umiejętności analitycznego myślenia , dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

      Oferujemy

Pracodawcy w Gdańsku