Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 46 w Białymstoku praca

Białystok
Szkoła Podstawowa Nr 46 w Białymstoku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 46 w Białymstoku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 46 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 46 w Białymstoku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Nr 46 w Białymstoku - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    Szkoła Podstawowa Nr 46 w Białymstoku
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną i ze sprzężeniami (autyzm, niepełnosprawność ruchowa itp.). Dzieci w wieku 7-14 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białymstoku