Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole praca

Ryczywół
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole - oferty archiwalne

  • Nauczyciel psycholog

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole
    • Ryczywół
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      nauczyciel psycholog

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: - wykształcenie wyższe / licencjat w zakresie psychologii - ukończone studia lub studia podyplomowe - kierunek psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 867 do 2 304 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wymiar czasu pracy: 12 h/ tygodniowo - w zależności od stopnia awansu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ryczywole