Czy to Twoja firma?

MEGA-POL-TRANS PIOTR CZARNOTA praca

Piła
MEGA-POL-TRANS PIOTR CZARNOTA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Piła
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MEGA-POL-TRANS PIOTR CZARNOTA

Praca alert - powiadomienia

Praca MEGA-POL-TRANS PIOTR CZARNOTA

  • Spedytor

    MEGA-POL-TRANS PIOTR CZARNOTA
    • Piła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MEGA-POL-TRANS PIOTR CZARNOTA - oferty archiwalne

  • Spedytor

    • Piła
    • Zakres obowiązków

      Organizacja przewozów ładunków, komunikacja z kierowcami w języku uzbeckim oraz kirgiskim oraz z kontrahentami w języku angielskim lub niemieckim.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Ms Office, Znajomość programów Word,Exell,Power Point,przeglądarka inte, obsługa komputera i urządzeń biurowych
      • Inne wymagania: Mile widziane: znajomośc jezyka kirgiskiego w stopniu początkującym, umiejętnośc posługiwania się programami: G-BOX (monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym za posrednictwem satelitarnego systemu pozycjonowania oraz bezprzewodowej transmisji danych), systemem logistycznym TIMOCOM - zasięg całej Europy oraz giełdą ładunków krajowych i miedzynarodowych (europejskich) TRANS.PL

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pile