Czy to Twoja firma?

MARKETVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rzeszów
MARKETVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy MARKETVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARKETVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MARKETVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MARKETVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-kasjer

    MARKETVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bratkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Praca przy obsłudze kasy fiskalnej,
      • Obsługa Klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH
      • Inne wymagania: [Inne] : • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, • Gotowość do pracy zmianowej, • Sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy, • Znajomość rynku artykułów spożywczych, • Rzetelność i zaangażowanie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 21:00 [Praca na okres próbny] : nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie