Czy to Twoja firma?

BIELAK-SYSTEMY Grzegorz Bielak praca

Proszówka
BIELAK-SYSTEMY Grzegorz Bielak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) serwis / montaż

Oferty pracy BIELAK-SYSTEMY Grzegorz Bielak

Praca alert - powiadomienia

Praca BIELAK-SYSTEMY Grzegorz Bielak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BIELAK-SYSTEMY Grzegorz Bielak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIELAK-SYSTEMY Grzegorz Bielak - oferty archiwalne

  • Pomocnik instalatora

    BIELAK-SYSTEMY Grzegorz Bielak
    • Proszówka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca jako pomocnik instalatora

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe, średnie branżowe, pomaturalne/policealne, wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe 4-letnie, gimnazjalne, brak lub niepełne podstawowe, podstawowe, zasadnicze branżowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Proszówce