Czy to Twoja firma?

ZETO-RZESZÓW sp. z o.o. praca

Rzeszów

Od ponad pół wieku jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie usług informatycznych w województwie podkarpackim. Nasza historia rozpoczęła się w 1966 roku, kiedy to jako Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej zaczęliśmy naszą przygodę z technologią. Przez lata ewoluowaliśmy, rozwijając nasze kompetencje i rozszerzając działalność – od otwarcia ośrodków w Krośnie i Przemyślu w latach 70., po transformację w spółkę z o.o. w 1992 roku.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż i serwis systemów klasy ERP, ale również tworzenie spersonalizowanych rozwiązań informatycznych, które pomagają naszym klientom osiągać ich cele biznesowe. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze usługi dotykają wielu aspektów życia gospodarczego – od aplikacji mobilnych, przez zarządzanie infrastrukturą IT, po dostarczanie sprzętu informatycznego. Wspieramy również naszych klientów poprzez consulting i szkolenia, dostarczając im wiedzę niezbędną do skutecznego wykorzystania technologii.

Jesteśmy firmą, która stawia na innowacje i jakość. Posiadamy Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakości i Bezpieczeństwa Informacji, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów i usług na najwyższym poziomie. Nasza nowoczesna serwerownia wyposażona w komputery IBM Mainframe to serce naszej działalności, które umożliwia nam oferowanie usług outsourcingowych na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy od 51 do 200 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i pasję w rozwój naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który wspólnie dąży do doskonałości, a nasza praca jest naszą wizytówką.

Nasza firma to nie tylko usługi informatyczne, to także ludzie, którzy tworzą ZETO-RZESZÓW. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i staramy się być dla nich partnerem, na którym mogą polegać w każdej sytuacji. Współpracując z nami, można liczyć na doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania i możliwości, które niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się świat technologii. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja obsługa klienta / call center

Oferty pracy ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

Siedziba główna

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Senior linux administrator/ team leader

    ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      nadzór nad wdrażaniem, utrzymywaniem i rozwojem systemów informatycznych sieci i sprzętu komputerowego,
      optymalizacja procesów biznesowych pod kątem maksymalnego wykorzystania rozwiązań IT,
      instalacja, konfiguracja oraz zarządzanie systemami operacyjnymi opartymi o Linuxa,
      rozwiazywanie problemów związanych z siecią komputerową, serwerami,
      monitorowanie sprzętu sieciowego i serwerowego,
      budowanie oraz utrzymywanie długofalowych, profesjonalnych relacji z Klientami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Czego od Ciebie będziemy oczekiwać: doskonała znajomość systemu operacyjnego Linux, co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w administrowaniu systemem Linux, znajomości środowisk wirtualizacyjnych (mile widziane doświadczenie w utrzymaniu systemów opartych o rozwiązania Vmware, doświadczenie w konfiguracji dedykowanych rozwiązań sieciowych (switche, routery) w tym Fortinet, Cisco, wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki informatyczne (informatyka, sieci komputerowe itp.),zaangażowanie, konsekwencja w dążeniu do celu oraz bardzo dobra organizacja pracy, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań, czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane - doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem. Co Tobie oferujemy: środowisko pracy oparte na współpracy, zaangażowaniu, dobrej atmosferze (przekonaj się czytając opinie naszych pracowników i kandydatów w zakładce "dlaczego ZETO" na naszej stronie kariery),doświadczony zespół specjalistów na pokładzie, duża swoboda w realizacji własnych autorskich pomysłów, elastyczność we wdrażaniu zmian, w budowaniu strategii rozwojowej działu teleinformatycznego. możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów, możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem,współpracę w oparciu o dowolną formę umowy, dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt elektroniczny), benefity takie jak: dofinansowanie do karty multisport, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun klienta biznesowego.

    • Przemyśl

      - rekrutacja nowych Firm do Przemyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (najlepiej o profilu informatycznym)
      - promocja i budowanie relacji z otoczeniem Inkubatora - działania mające na celu wsparcie pozyskania Klientów/Inkubowanych Firm (m.in. prezentacje na uczelniach, współpraca z Biurami Karier, organizacja eventów promocyjnych, prowadzenie strony www inkubatora, prowadzenie fanpage FB i Linkedin, itp.)
      - praca nad dokumentacją związaną z obsługą Inkubowanych Firm i wydarzeń (dokumentacja projektowa, umowy o wynajem powierzchni, o współpracę itp.)
      - wykonywanie czynności administracyjnych związanych z bieżącą obsługą biura
      - ścisła współpraca z Beneficjentami Inkubatora (m.in. Urząd Pracy, inkubowane Firmy) oraz z Urzędem Miasta
      - pozyskiwanie partnerów, sponsorów chętnych do współpracy

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy B
      • Inne wymagania: Szczegóły odnośnie wymagań i warunków pracy umieszczone są pod LINKIEM:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie