Czy to Twoja firma?

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W BOCHNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Bochnia
POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W BOCHNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W BOCHNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W BOCHNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W BOCHNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W BOCHNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik działu zbytu

    MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W BOCHNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kontakt z klientem, rozliczanie podległych pracowników, kontrolowanie odbiorców wody, kontrolowanie terminowych sprawozdań, sporządzanie wniosku cenowego.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Kierunek wykształcenia: ekonomiczne lub rachunkowość, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywność. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas określony, praca w godzinach: 07:00-15:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kopacz

    • Bochnia

      Kopanie wykopów, czyszczenie kanałów i przepompowni.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, chęć nauki nowych rzeczy, mile widziane doświadczenie przy budowie przyłączy wody i kanalizacji. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia na umowę na czas określony. Praca w godzinach: 7:00-15:00. Miejsce pracy: ul. Majora Bacy 15 + teren miasta Bochnia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,3 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Bochni