Czy to Twoja firma?

ADRIANA ŁUKOWSKA-ZDOBYLAK NZOZ ASTRA-MEDICA praca

Polska Cerekiew
Praktyka lekarska ogólna
ADRIANA ŁUKOWSKA-ZDOBYLAK NZOZ ASTRA-MEDICA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ADRIANA ŁUKOWSKA-ZDOBYLAK NZOZ ASTRA-MEDICA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADRIANA ŁUKOWSKA-ZDOBYLAK NZOZ ASTRA-MEDICA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Magister farmacji Opole

    GALEN J.Talik, M.Stolarczyk Spółka Jawna
    • Opole
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Praca ADRIANA ŁUKOWSKA-ZDOBYLAK NZOZ ASTRA-MEDICA - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    ADRIANA ŁUKOWSKA-ZDOBYLAK NZOZ ASTRA-MEDICA
    • Polska Cerekiew
    • Zakres obowiązków

      Pielęgniarka POZ, punkt szczepień.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. średnie kierunkowe, pielęgniarka z prawem wykonywania zawodu, mile widziany ukończony kurs szczepień lub gotowość uzyskania takich uprawnień Praca pon.-pt. 8-18 godziny ramowe Rodzaj współpracy do ustalenia z pracodawcą: umowa zlecenie lub własna działalność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe

Pracodawcy w Polskiej