Czy to Twoja firma?

STAFFING spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Bieruń
STAFFING spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Bieruń
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy STAFFING spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STAFFING spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STAFFING spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Magazynier (pl/ua)

    STAFFING spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Bieruń
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zbieranie zamówień w magazynie tzw. pikowanie odzieży

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Oferta skierowana także do obywateli Ukrainy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godzinowy system wynagradzania.

Pracodawcy w Bieruniu