Czy to Twoja firma?

TECHNO-SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdańsk
usługi związane z kontraktowym montażem elektronicznym [CEM]
TECHNO-SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika magazyn administracja biurowa / praca biurowa badania i rozwój

Oferty pracy TECHNO-SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca TECHNO-SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA

TECHNO-SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TECHNO-SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji (do przyuczenia)

    TECHNO-SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa urządzeń produkcyjnych, konserwacja urządzeń zgodnie z kartami konserwacji, dbanie o porządek na stanowisku pracy po zakończeniu zmiany. Praca od poniedziałku do piątku oraz w dwie soboty w miesiącu, w godzinach: 6-14, 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: sumienność, punktualność, dbałość o powierzone obowiązki, umiejętność pracy w zespole, gotowość pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym. Możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwość zatrudnienia na trzy zmiany, do ustalenia z pracodawcą. Praca w soboty płatna 100% jako na
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku