Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE „IZI - PROJEKT” PAKULLA, JANUS SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Piekary Śląskie
Obróbka skrawaniem, obróbka spawaniem, obróbka stali nierdzewnych, obróbka stali węglowych, remonty maszyn włókienniczych.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE „IZI - PROJEKT” PAKULLA, JANUS SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE „IZI - PROJEKT” PAKULLA, JANUS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE „IZI - PROJEKT” PAKULLA, JANUS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Ślusarz

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE „IZI - PROJEKT” PAKULLA, JANUS SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE „IZI - PROJEKT” PAKULLA, JANUS SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE „IZI - PROJEKT” PAKULLA, JANUS SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy z umiejętnościami technicznymi

    • Zakres obowiązków

      przygotowanie dokumentacji na warsztat, prowadzenie magazynu, fakturowanie, zamówienia materiałowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, obsługa urządzeń biurowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6-14, 7-15 do ustalenia umowa o pracę lub umowa zlecenie do ustalenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piekarach Śląskich