Czy to Twoja firma?

Przedszkole Publiczne Nr 26 praca

Kędzierzyn-Koźle
Przedszkole Publiczne Nr 26 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole Publiczne Nr 26

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Publiczne Nr 26

  • Psycholog

    Przedszkole Publiczne Nr 26
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Magister farmacji Opole

    GALEN J.Talik, M.Stolarczyk Spółka Jawna
    • Opole
    • praca od zaraz
    Dodana

Przedszkole Publiczne Nr 26 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Publiczne Nr 26 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego

    • umowa na zastępstwo
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w przedszkolu dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wyk. wyższe, znajomość języka angielskiego, kwalifikacje pedagogiczne, kwalifikacje do nauczania języka angielskiego Praca pon.-pt. 9-11 (godziny ramowe) W umowa na zastępstwo do 31.08.2023

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 683,43 PLN
      • Opis wynagrodzenia: na 4,5/24 etatu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu