Czy to Twoja firma?

VECTOR BLUE HUB S.A. praca

Gdynia

Jesteśmy VECTOR BLUE HUB – miejscem, gdzie innowacja i zaawansowana technologia spotykają się z pasją i doświadczeniem. Nasza historia zaczęła się w 2019 roku w Gdyni, ale nasze korzenie sięgają ponad trzydziestu lat wstecz, dzięki Grupie VECTOR, która projektuje i produkuje rozwiązania software & hardware dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach produkcji elektroniki na zlecenie (EMS) i obsługujemy branże tak różnorodne jak przemysłowy IoT, telekomunikacja czy sektor medyczny. Z dumą zatrudniamy między 201 a 500 pracowników, w tym 150 osób w produkcji i ponad 40 inżynierów w dziale projektowania, którzy codziennie przekuwają wyzwania technologiczne w realne produkty.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą markę i relacje z klientami. Przejrzystość, odpowiedzialność, wysoka jakość i dobre relacje biznesowe to nie tylko słowa – to zasady, które kierują każdym naszym działaniem. Jesteśmy dumni z naszej kultury VECTOR be-able, która jest odzwierciedleniem tych wartości.

Oferujemy pełen zakres usług – od projektowania urządzeń elektronicznych, przez prototypowanie, aż po masową produkcję. Nasze produkty są nie tylko innowacyjne, ale i wyprodukowane z najwyższą starannością, co potwierdza nasza certyfikacja środowiskowa ISO. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi i metodologii projektowych, zapewniamy, że nasze usługi projektowe są zawsze na najwyższym poziomie.

Nasza działalność nie zna granic – działamy globalnie, dostarczając rozwiązania dla każdej branży. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z koncepcji "pod jednym dachem", co oznacza, że zarówno projektowanie, jak i produkcja odbywają się w jednym miejscu. To sprawia, że jesteśmy niezwykle zwinny i możemy szybko reagować na potrzeby naszych klientów.

W VECTOR BLUE HUB wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko produkcja elektroniki – to tworzenie przyszłości. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią tej ekscytującej podróży. Razem możemy tworzyć technologie, które zmieniają świat.

VECTOR BLUE HUB S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł

Oferty pracy VECTOR BLUE HUB S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VECTOR BLUE HUB S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VECTOR BLUE HUB S.A.

Siedziba główna

VECTOR BLUE HUB S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VECTOR BLUE HUB S.A. - oferty archiwalne

  • Monter urządzeń elektronicznych

    VECTOR BLUE HUB S.A.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie komponentów elektronicznych i mechanicznych do montażu na płytkach PCB;
      Montowanie i lutowanie elementów oraz półproduktów elektronicznych;
      Montaż elektroniczny i mechaniczny urządzeń;
      Obróbka przewodów, wiązek elektrycznych

      Wymagania

      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Dokładność w wykonywaniu pracy i zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni