Czy to Twoja firma?

Moje Bambino Sp z o.o., Sp. k. praca

Łódź
Moje Bambino Sp z o.o., Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło hr / kadry zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy Moje Bambino Sp z o.o., Sp. k.

Praca alert - powiadomienia

Praca Moje Bambino Sp z o.o., Sp. k.

  • Tapicer meblowy

    Moje Bambino Sp z o.o., Sp. k.
    • Mieroszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Moje Bambino Sp z o.o., Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Moje Bambino Sp z o.o., Sp. k. - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr i płac

    • Mieroszów
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów o pracę, aneksów, świadectw pracy, skierowań na badania lekarskie, weryfikacja czasu pracy), obsługa PPK, prowadzenie potrąceń komorniczych, monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczacych spraw kadrowych i wynagrodzeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Staż pracy min 2 lata na wskazanym stanowisku. Umiejętności związane z wykonywaniem zawodu Specjalisty ds. kadr i płac. Znajomość prawa pracy i obowiązujących przepisów z zakresu kadr i płac.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na 1/2 etatu + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn

    • Mieroszów

      obróbka (wiercenie, frezowanie) elementów z płyty MDF z pomocą centrum obróbczego, okleinowanie obrzeży ręczne i maszynowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie nie jest wymagane, szkolenie odbędzie się w trakcie 3 miesięcznego okresu próbnego. mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia do 1000zł

Pracodawcy w Łodzi