Czy to Twoja firma?

FACHMANN ROBERT KWIATKOWSKI praca

Gdańsk
FACHMANN ROBERT KWIATKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konserwator Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FACHMANN ROBERT KWIATKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FACHMANN ROBERT KWIATKOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FACHMANN ROBERT KWIATKOWSKI - oferty archiwalne

  • Konserwator

    FACHMANN ROBERT KWIATKOWSKI
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bieżące przeglądy powierzonych obiektów. Realizacja prac konserwacyjnych w tym m.in regulacja drzwi, wymiana zamków, wkładek. Bieżąca konserwacja elektryczna m.in wymiana źródeł światła, lamp, czujek ruchu. Bieżąca konserwacja hydrauliczna w tym wymiana uszkodzonych zaworów, liczników, poszukiwanie źródła przecieku. Diagnozowanie i usuwanie usterek na obiekcie. Pełnienie dyżuru i reagowanie na zgłoszenia awaryjne. Praca na terenie Gdańska i Gdyni. Dni i godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku. Samodzielność i organizacja pracy, dyspozycyjność i odpowiedzialność. Prawo jazdy - do realizacji powierzonych zadań udostępniane jest auto służbowe. Komunikatywność i utrzymywanie poprawnych relacji z Klientami. Mile widziane: uprawnienia SEP.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą na podstawie doświadczenia kandydata, - możliwa praca w ni
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku