Czy to Twoja firma?

ALPI - TECH PAWEŁ BUDA praca

Wadowice
ALPI - TECH PAWEŁ BUDA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy ALPI - TECH PAWEŁ BUDA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALPI - TECH PAWEŁ BUDA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ALPI - TECH PAWEŁ BUDA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ALPI - TECH PAWEŁ BUDA - oferty archiwalne

  • Operator podnośnika koszowego na samochodzie

    ALPI - TECH PAWEŁ BUDA
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa i serwisowanie podnośnika. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym na pełny etat w godz. 6:00-15:00 (godziny pracy do ustalenia) na terenie województwa małopolskiego. Kontakt z pracodawcą telefonicznym: 574 657 227

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, prawo jazdy kat. B i C, uprawnienia do obsługi podnośników koszowych, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach