Czy to Twoja firma?

ELEKTROMONTER SP Z O.O. praca

Łódź

Od naszych skromnych początków w 1997 roku, Elektromonter wyrosła na cenionego lidera w branży elektroinstalacyjnej. Nasza podróż rozpoczęła się w Łodzi, a z biegiem lat rozszerzyliśmy nasze usługi poza granice Polski, zdobywając uznanie na rynkach europejskich, w tym w Niemczech, Holandii i Szwecji.

Specjalizujemy się w tworzeniu infrastruktury, która napędza współczesny świat – od budowy i modernizacji obiektów elektroenergetycznych, przez linie kablowe i napowietrzne, stacje transformatorowe, po zaawansowane instalacje elektryczne, alarmowe i teletechniczne. Jesteśmy dumni, że nasze projekty obejmują także fotowoltaikę przemysłową, prefabrykację rozdzielnic, a także projektowanie i diagnostykę instalacji elektrycznych.

W Elektromonterze rozumiemy, że innowacja i jakość idą w parze. Dlatego też z dumą oferujemy nowoczesne instalacje i systemy inteligentnego domu, oparte na renomowanych standardach KNX. Nasze zaangażowanie w doskonałość potwierdza certyfikat Rzetelna Firma, który jest świadectwem naszego profesjonalizmu i etyki.

Nasze usługi są kompleksowe – zaczynając od fachowego doradztwa, przez wykonanie projektu, aż po jego realizację. Naszym klientom zapewniamy spokój ducha, wiedząc, że każdy etap pracy jest przemyślany i wykonany z największą starannością.

Jako doświadczony wykonawca, zrealizowaliśmy projekty dla ponad 1500 mieszkań, a nasza hurtownia elektryczna oraz park maszyn budowlanych są solidnym fundamentem, który umożliwia nam sprostanie nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

W Elektromonterze wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Dzięki naszemu zaangażowaniu w bezpieczeństwo i jakość, tworzymy instalacje, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i ekspertyzie. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które są bezpieczne, wydajne i gotowe na wyzwania przyszłości.

ELEKTROMONTER SP Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy ELEKTROMONTER SP Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTROMONTER SP Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELEKTROMONTER SP Z O.O.

Siedziba główna

ELEKTROMONTER SP Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELEKTROMONTER SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • Elektroenergetyk

    ELEKTROMONTER SP Z O.O.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - projektowanie instalacji i sieci elektrycznych,
      - montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
      - instalowanie i uruchamianie maszyn oraz urządzeń elektrycznych,
      - wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, -wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawa instalacji,maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego,
      - praca może odbywać się zarówno w obiektach przemysłowych, mieszkalnych, jak i na otwartej przestrzeni budowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV, Doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi