Czy to Twoja firma?

Kawiarnia BEZA Wioleta Patyk praca

Toruń
Kawiarnia BEZA Wioleta Patyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cukiernik Toruń
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Kawiarnia BEZA Wioleta Patyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kawiarnia BEZA Wioleta Patyk

Praca Kawiarnia BEZA Wioleta Patyk - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    Kawiarnia BEZA Wioleta Patyk
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie dodatków i półproduktów do produkcji, produkcja wyrobów cukierniczych, utrzymywanie czystości stanowiska pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie: technolog zywności lub cukiernik. Ukończone kursy w zakresie: nowoczesnych deserów musowych, organizacja żywienia publicznego, niesłodzone pieczenie, ciasta antygrawitacyjne- ciasta dla dzieci.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 600 - 2 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: równoważny system czasu pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu