Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SENIOR IM. DR JADWIGI TITZ-KOSKO praca

Gdynia
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SENIOR IM. DR JADWIGI TITZ-KOSKO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SENIOR IM. DR JADWIGI TITZ-KOSKO

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SENIOR IM. DR JADWIGI TITZ-KOSKO

  • Kierownik działu administracyjno-technicznego

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SENIOR IM. DR JADWIGI TITZ-KOSKO
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana
  • Pielęgniarka

    • Gdynia
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SENIOR IM. DR JADWIGI TITZ-KOSKO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SENIOR IM. DR JADWIGI TITZ-KOSKO - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy-portier

    • Gdynia
    • Zakres obowiązków

      Ochrona obiektu, grabienie liści, odśnieżanie, prace porządkowe itp

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Praca w ruchu ciągłym w godzinach od 06:00 do 18:00 i 18:00-06:00. Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności oraz emeryci.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Konserwator- elektryk

    • Gdynia

      Nadzór nad instalacją energetyczną budynku mieszkalnego.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca w godzinach od 07:00 do 15:00. Mile widziane uprawnienia sieci energetycznej do 1 kV. Docelowo umowa o pracę.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 160 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni